Зимові шини Toyo

Вибираючи Toyo, ви заявляєте про себе. Не залежно від дорожніх умов, ви можете покластися на Toyo Tires, які забезпечать високі характеристики вашому спорткару, позашляховику, кросоверу або мінівену.
-
Зимові моделі

Каталог шин TOYO TIRES

Шини вищої якості для щоденних поїздок, для зимової дороги або
для гоночних треків, щоб стати найшвидшим, Ви знайдете їх тут.

DRIVEWAYS

 • Посилена боковина;
 • Максимальна стійкість гуми до зносу;
 • Спеціально спроєктований протекторний візерунок;
 • Опір до аквапланування.

Застосування сучасних високоякісних компонентів і технологічних рішень під час створення гумової суміші шини Lassa Driveways максимально зменшило вагу і продовжило експлуатаційний період. Силіка (діоксиду кремнію) та полімерні сполуки прекрасно вплинули економічность шин. Саме завдяки діоксиду кремнію автошини зможуть чудово адаптуватися до сильної спеки та не «розтікатися» на гарячій ділянці дороги. Інженери постаралися створити шини максимально зносостійкими, що говорить про їх експлуатацію не один сезон. Lassa Driveways – безпечні та високопродуктивні літні шини для легкових авто.

DRIVEWAYS SPORT

 
 • Безпека та контроль;
 • Відмінне управління при будь-яких погодних умовах;
 • Підвищена ефективність на мокрому дорожньому покритті.
Lassa Driveways Sport – шина «Комфорт класу», яка розроблена для широкого спектра автомобілів: від середніх седанів до автомобілів класу люкс; для водіїв, які віддають перевагу спортивному стилю водіння. Висока продуктивність без шкоди довговічності.

ATRACTA

 • Довговічність і низька витрата палива;
 • Безшумне та комфортне водіння;
 • Чудова працездатність як на мокрій, так і на сухій дорозі.

Літня гума Lassa Atracta пропонує всім автолюбителям оптимальне співвідношення ціна/якість. Гума, незважаючи на свою порівняно невисоку вартість, гарантує хороший рівень комфорту і безпеки руху всередині салону машини, незалежно від стану покриття дорожнього полотна і погодних умов.

IMPETUS REVO

 • Безшумне та комфортне водіння;
 • Чудовий баланс на сухій поверхні та поліпшене зчеплення з дорожнім покриттям;
 • Чудове зчеплення з мокрою поверхнею та відмінний контроль руху.

Lassa Impetus Revo – це літні, високоякісні шини. Основний принцип цих коліс — це безшумне та комфортне водіння. Шина Lassa Impetus Revo володіє кращими характеристиками зчеплення з дорожнім покриттям і коротким гальмівним шляхом незалежно від покриття або стану дороги.

TRANSWAY

 • Підвищена зносостійкість;
 • Поліпшені зчіпні характеристики на сухій дорозі;
 • Комфортне водіння.

Lassa Transway – ефективна шина, призначена для малотоннажних вантажівок і мікроавтобусів. Оптимізований малюнок протектора поліпшує керованість і гальмування при будь-яких погодних умовах. Численні канали й канавки протектора, а також новий S-подібний профіль бортового наповнювача підвищують комфорт їзди розбитими дорогам.

TRANSWAY 2

 • Чудова прохідність і високі зчіпні показники;
 • Чудове зчеплення з дорожнім покриттям і гальмування на мокрій поверхні;
 • Підвищена зносостійкість.

Lassa Transway 2 – витривалі та потужні легковантажні шини, спроєктовані для літнього використання. Гума гарантує чудову прохідність і високі зчіпні показники. Завдяки постійним розробкам і застосуванню інноваційних технологічних рішень, розробники змогли поліпшити поведінку шини на мокрій дорозі. Протекторний малюнок і гумова суміш оптимізовані, що призвело до максимальної адаптації виробу до високих температурних показників. Покришки створювалися спеціально для тих водіїв, які віддають перевагу активному швидкісному стилю їзди.

TRANSWAY A/T

 • Ефективніші на неасфальтованих дорогах в порівнянні з літніми шинами;
 • Ефективніші на мокрому дорожньому покритті в порівнянні з літніми шинами;
 • Ефективніші на сухому дорожньому покритті в порівнянні з зимовими шинами.

Transway A/T – збалансована продуктивність при будь-яких погодних і дорожніх умовах. Маркування M + S (Mud & Snow).

PROXES Comfort

Шина PROXES Comfort — це неймовірна стійкість і невимушене водіння кожен день завдяки вдосконаленим динамічними показниками, комфорту і низькому рівню шуму.

Запорукою підвищеної стійкості на високих швидкостях, впевненою керованості і надійного гальмування, які гарантує шина PROXES Comfort, стали нова гумова суміш і конструкція шини.

Завдяки вдосконаленим динамічними показниками, низькому рівню шуму та комфорту в русі шина PROXES Comfort — одна з найкращих універсальних шин на ринку

Proxes CF2

Шина Proxes CF2 призначена для власників автомобілів середньої і високої потужності, яким важливі чудові експлуатаційні характеристики, а також високий рівень комфорту і безпеки.

Proxes CF2 була створена з використанням переваг останніх інноваційних розробок в області матеріалів, конструкції і малюнка протектора, щоб забезпечити високий рівень комфорту, безпеки, зносостійкості і паливної ефективності.

Proxes CF2 має безліч переваг завдяки спеціально розробленому малюнку протектора і використання нового складу гумової суміші з високим вмістом силіки і ряду високотехнологічних полімерів

TRANPATH MPZ

Шини Toyo TRANPATH mpZ створені із застосуванням інноваційних технологій, щоб забезпечити преміальне якість і чудові характеристики. Вони дають водієві впевненість, комфорт і безпеку на дорозі.

Для проектування малюнка протектора Toyo Tires застосували власну технологію комп’ютерного симулювання T-Mode (Ті мод), а склад гумової суміші розроблений за допомогою просунутої технології Nano Balance

Nano Energy 3

NanoEnergy 3 є чудовим рішенням для автомобілів компактного і середнього класу. Насолоджуйтесь ефективністю без втрати безпеки і комфорту.

NanoEnergy 3 розроблені з використанням просунутої технології Toyo Nano Balance (Нано Баланс) і забезпечують паливну ефективність і безпеку.

Основні переваги:
• Відмінне опір аквапланування
• Зменшена споживання палива
• Покращена безпека і комфорт при їзді

GREENWAYS

 • Впевнене управління на мокрій і сухій дорозі;
 • Підвищена жорсткість блоків;
 • Низький опір коченню.

Літні шини Lassa Greenways – «зелені» шини з паливо-економічного сегмента для легкових автомобілів. Пропонують м’яку їзду і менший рівень забруднення атмосфери. Дана модель з оригінальним малюнком протектора, має вищу жорсткість асиметричних блоків, завдяки чому володіє зниженим опором коченню і поліпшеною адгезією з дорожнім полотном. А застосування ряду інновацій забезпечило покришці рівномірний знос і «довголіття».

PROXES STIII

Шини поєднують в собі зносостійкість протектора і комфорт під час руху. Шини Dura Grappler підходять для позашляховиків, пікапів, фургонів.

Якщо вам доводиться часто їздити на далекі відстані або переводити вантажі — шини Dura Grappler відповідають всім вимогам такої їзди, забезпечуючи плавний тихий хід, довгий термін служби і міцність

Proxes TR1

Дизайн і функціональність з’єдналися в малюнку протектора шини Proxes TR1 (Проксес ТР1), щоб забезпечити виняткові характеристики і індивідуальний стиль

Зимові моделі

Шини з високими експлуатаційними характеристиками для для седанів класу преміум і люкс. Стійкість на високій швидкості, низький рівень шуму і комфорт при русі відповідають всім вимогам таких автомобілів.

Перевагою шин Proxes C1S також є низький опір коченню, в результаті чого забезпечується економія палива і знижується негативний вплив на навколишнє середовище

Зимові моделі

Керованість на високій швидкості і зчеплення на мокрій дорозі — найбільш важливі характеристики для водіїв потужних автомобілів. Шини Proxes Sport (Проксес Спорт) відповідають цим вимогам і в той же час забезпечують комфортну їзду і довгий термін служби.

Новий склад гумової суміші шин Proxes Sport розроблений із застосуванням технології Nano Balance і забезпечує найбільш ефективне зчеплення на на сухій і мокрій поверхні. Застосування сучасних технологій в конструкції каркаса і вдосконалений рисунок протектора дають точну і передбачувану реакцію на рульове керування, що дозволяє вам насолодитися водінням на 100%

Зимові моделі

Toyo Proxes T1 Sport — літня гума від популярного японського виробника.

Автошина виділяється серед асортименту виробника видатними швидкісними можливостями, які є актуальними на будь-якому етапі експлуатації.

Навіть при максимально зносі шина, завдяки своєму прогресивному складу, досить щільно контактує з дорожнім покриттям

Зимові моделі

Toyo Proxes R1R володіє необхідними характеристиками, що дозволяють використовувати її при великій швидкості. Зверніть увагу на каркас вироби разом з брекером, який допомагає підвищити тягові якості шин при їзді по сухій трасі.

Покращують показники курсової стійкості і бортові кільця, вироблені зі сталі. Для підвищення коефіцієнта зчеплення для покришок Тойо Проксес Р1Р була спеціально розроблена гумова суміш. Головним компонентом в ній є силика, її використання додає не тільки еластичності виробу, але і позитивно впливає на його показники зносостійкості

Зимові моделі

Модель Proxes R888R розроблена спеціально для використання на треку, але дозволена і на міських дорогах. Ці шини зберігають високі характеристики керованості попередньої моделі R888 (Р888), забезпечують передбачувана поведінка на трасі і швидкий прогрів. При цьому вони більш конкурентноздатні на сухій трасі.

Миттєва і точна реакція на рульове керування, а також стійкість на максимальній швидкості, яку дають шини Proxes R888R (Проксес Р888Р), дозволять їх власникам показати найкращий час проходження кола

Зимові моделі

Toyo Proxes T1 Sport SUV — літня шина преміум-класу з асиметричним малюнком протектора, призначена для швидкісних кросоверів і позашляховиків. Для легкових автомобілів є звичайна версія Toyo Proxes T1 Sport

Зимові моделі

Шина OPEN COUNTRY U/T розроблена для того, щоб задовольнити потреби власників різноманітних позашляховиків і пікапів, для яких важлива тиха і комфортна їзда, стійкість і керованість, а також економічна витрата палива в міських дорожніх умовах.

Всім цим запитам відповідає модель OPEN COUNTRY U / T: за рахунок її функціонального дизайну протектора і особливого складу гумової змести з додаванням діоксиду кремнію досягається низький рівень шуму, поліпшена енергоефективність, відмінні характеристики керованості і гальмування як на сухий, так і на мокрій дорозі

Зимові моделі

Nanoenergy Van — це надійна і економічна літня шина для фургонів і мінівенів

LТ/R

 • Комфортне водіння на мокрому дорожньому покритті;
 • Чудовий баланс шин на поворотах;
 • Довгий термін служби.

Lassa LТ/R – довговічні шини для мідіавтобусів/малотоннажних вантажних автомобілів, що забезпечують високу маневровість і легкість в управлінні автомобілем. Прямий тип сучасного малюнка протектора, надає повну керованість. Широкий плечовий пояс забезпечує баланс автомобіля при різких поворотах і зміні смуги руху. Покращена конструкція ділянки борту підвищує надійність у використанні та баланс шин на поворотах. Конструкція шини забезпечує можливість відновлення і надійність експлуатації у важких умовах. Завдяки спеціальній гумовій суміші протекторів, призначених для роботи у важких умовах, шина має довгий термін служби. Малюнок протектора з чотирма доріжками, підсилює здатність до зчеплення з мокрою поверхнею.

LС/Т

 • Підвищений комфорт при водінні;
 • Довгий термін служби;
 • Знижений рівень шуму.

Lassa LС/Т – міцні та довговічні шини для малотоннажних вантажних автомобілів, що забезпечують міцне зчеплення та можливість користуватися автомобілем на дорогах з пошкодженим покриттям.
Малюнок протектора типу Off-road, забезпечує повну тягу по ґрунту та брудних ділянках дороги. Зубчастий прямий тип малюнку протектора, забезпечує можливість використання на автомобілях і з переднім, і з заднім приводом.
Спеціальна суміш протектора, стійка до порізів і подрібнення, надає можливість використання шин на дорогах з пошкодженим покриттям і забезпечує довгий термін служби.
Дана модель має сильний каркас і конструкції борту, завдяки чому вона не боїться складних доріг. Широкі канавки плечового поясу забезпечують міцне зчеплення та запобігають скупчення снігу і бруду.

LT/T

 • Ефективне відведення води та бруду;
 • Підвищена бічна стійкість і тяга на повороті.

Lassa LT/T – міцні та довговічні, вони забезпечують міцне зчеплення та можливість застосування на дорогах із пошкодженим покриттям.
Довговічність, стійкість і здатність відновлення — ці характеристики досягаються завдяки спеціальній гумовій суміші протектора та глибоким канавкам, що забезпечують довгий термін служби та повільне зношення. Суміш протектора, що виробляє невелику кількість тепла та потужна конструкція каркаса гарантують надійну експлуатацію та високу можливість відновлення.
Завдяки покращеній конструкції ділянки борту, шини володіють чудовими характеристиками стійкості та рівноваги на поворотах. Оптимальна геометрична форма блоків підвищує бічну стійкість на поворотах і при зміні смуги руху.
Малюнок протектора з великими блоками забезпечує міцне зчеплення з дорожнім покриттям в будь-якому напрямку, а широкі канавки плечового пояса допомагають відводити воду та бруд в місці контакту з поверхнею, чим підсилюють тягу шини.

LS/R 3100

 • Чудове зчеплення з мокрим дорожнім покриттям;
 • Підвищена стійкість на дорозі.

Сучасна, універсальна, металокордна шина для легких вантажівок. Спеціальний зубчастий малюнок протекторів не затримує дорожній щебінь і запобігає пошкодженню щебенем. Зигзагоподібний малюнок протектора і тонкі канавки великої глибини забезпечують чудове зчеплення з дорожнім покриттям. Завдяки глибокому малюнку протектора шина Lassa LS/R 3100 має довгий термін служби. А армована конструкція протектора забезпечує більшу надійність на дорозі.

LS/M 4000

 • Чудова продуктивність на задньому і/або передньому мосту;
 • Довговічність завдяки оптимальній глибині протектора.

Шина Lassa LS/M 4000 підходить як для мінібусів, так і для легковантажних автомобілів, і монтується на задній і/або передній міст.

LS/T 5500

 • Чудове зчеплення на сухій і мокрій дорозі;
 • Додаткове зчеплення на засніженій поверхні;
 • Армована конструкція протектора для забезпечення більшої надійності.

Lassa LS/T 5500 – нове покоління шин для мідіавтобусів/малотоннажних вантажних автомобілів, які забезпечують міцне зчеплення з дорогою при будь-яких погодних умовах. Рішення міцності та довговічності завдяки комплексному армуванню металокордом. Чудова тяга на будь-якому покритті. Довговічність і дизайн, що перешкоджає утримування камінців і забезпечує низьку витрату палива.

OBSERVE Garit GIZ

OBSERVE Garit GIZ — нешипована шина, розроблена спеціально для суворих зимових умов. Забезпечує безпечний рух, особливо на слизьких, вкритих льодом дорогах.

Для поліпшення зчеплення з дорогою до складу гумової суміші включають інноваційні екологічні компоненти: абсорбівні вуглецеві мікропори NEO та наногель, які діють, немов губка, видаляючи тонку водяну плівку, що утворюється при терті шини об лід. Технологія Microbit забезпечує надійне зчеплення і бездоганне гальмування на зимових дорогах.

• Поліпшене зчеплення на мокрій і обледенілій дорозі
• Курсова стійкість і керованість
• Виготовлена з використанням натуральних природних матеріалів

OBSERVE GSi-5

OBSERVE GSi-5 — нешипована шина для легкових автомобілів і позашляховиків, що поєднує в собі можливості шипованих шин і комфорт безшумної їзди. OBSERVE GSi-5 забезпечує оптимальну керованість і контроль у всіх зимових умовах: сніг, лід, сльота, слизька дорога, при цьому відрізняючися зносостійкістю.

• Точна керованість і стабільне проходження поворотів
• Комфорт і безпека
• Впевнене зчеплення та гальмування

OBSERVE GSi-6

OBSERVE GSi-6 — це поліпшені характеристики та стійкість на мокрому покритті, й водночас оптимальне зчеплення на льоду та снігу завдяки новому складу гумової суміші, передовій конструкції та агресивному малюнку протектора з удосконаленим дизайном ламелей. Шина OBSERVE GSi-6 забезпечує безпечне водіння в будь-яких зимових умовах.

• Покращені стійкість і керованість на
зимових дорогах (сніг, лід, мокре та сухе покриття)
• Покращені гальмівні характеристики на снігу,
льоду та мокрому покритті

OBSERVE G3-ICE

Шипована шина OBSERVE G3-IСЕ розроблена для оптимального зчеплення і гальмування на льоду і снігу. Стабільна робота шини при низькій температурі та довгий термін служби роблять її ідеальною для використання в екстремальних зимових умовах. Розподіл шипів в поєднанні з унікальною технологією Microbit забезпечує бездоганні характеристики зчеплення та гальмування в найсуворіших зимових умовах. Крім надійного зчеплення на снігу та льоду шина OBSERVE G3-IСЕ також забезпечує високий рівень комфорту.

• Відмінне зчеплення та гальмування на льоду та снігу
• Надійна курсова стійкість і керованість
• Впевнене зчеплення в глибокому снігу

Observe_Ice_Freezer

OBSERVE ICE-FREEZER

Шина OBSERVE ICE-FREEZER розроблена для забезпечення максимальної безпеки на дорозі в умовах холодної та сніжної зими. Функціональний направлений малюнок протектора, вдосконалений шип ICE FORCE, високотехнологічна гумова суміш і міцний каркас – все це робить шини OBSERVE ICE-FREEZER ідеальним рішенням для експлуатації в складних умовах руху. Шина OBSERVE ICE-FREEZER має направлений малюнок протектора, оптимізований для кращого зчеплення і курсової стійкості як в поздовжньому, так і в поперечному напрямку. Високоамплітудні 3D-ламелі забезпечують впевнене маневрування на зимовій дорозі. А спеціальні виступи Snow Blade в плечовій зоні підвищують прохідність в глибокому снігу та колії.

• Надійне зчеплення та гальмування на льодяній поверхні
• Точна керованість і курсова стійкість на зимовій дорозі
• Впевнене зчеплення в глибокому снігу

OBSERVE VAN

OBSERVE VAN — це надійна  економічна зимова шина для мінівенів і легких вантажівок.

• Скорочений гальмівний шлях, покращені керованість і стійкість для додаткової безпеки на мокрій дорозі
• Покращена керованість на снігу
• Зносостійкість та довгий період служби

OPEN COUNTRY W/T

Toyo Open Country W/T – це надійні шини для потужних автомобілів, на зразок позашляховиків і кросоверів. Шини відрізняються підвищеною міцністю в робочій зоні й унікальним гумовим складом, стійким до температурних перепадів, який не втратить своїх властивостей при екстремально низьких температурах.

Шини створювалися японськими фахівцями спеціально для умов європейської зими.

OPEN COUNTRY A/T+

Шини Open Country A/T+  ідеально підходять тим, хто звик заїжджати так далеко, як заведе його дорога, будь то шосе або лісова колія.

Асиметричний агресивний дизайн з жорсткими блоками, що утворюють п’ять ребер, забезпечує підвищену зносостійкість, виняткову реакцію на рульове керування при їзді по швидкісному шосе, а також оптимальну керованість на бездоріжжі.

OPEN COUNTRY H/T

Open Country H/T – шосейні шини, що забезпечують оптимальний комфорт під час руху, а також довгий термін служби.

Підходять для пікапів, фургонів і позашляховиків, шини Open Country H/T пропонують елегантний вигляд протектора, а також забезпечують безпеку як на мокрій, так і сухій дорозі.

OPEN COUNTRY M/T

Агресивна шина підвищеної прохідності спеціально розроблена для тих випадків, коли найважливішим моментом є тягові характеристики та керованість на бездоріжжі.

При розробці шин Open Country M/T використовувалися передові технології, що забезпечують чудову керованість і контроль, як на бездоріжжі, так і на міських вулицях.